Portfolio - ostatnie realizacje


www.Arut.pl

Strona internetowa firmy inżynierskiej 'ARUT' kierownika budów Artura Kolińskiego. Członka Dolnośląskiej Izby Inżynierów Budownictwa, posiadającego uprawnienia do kierowania robotami bez ograniczeń w specjalnośći konstrukcyjno-budowlanej od 2006 roku.

Na szczególną uwagę zasługują projekty basenów zrealizowane przez firmę ARUT.

 

firma inżynieryjna Arut.pl

arut.pl screen

www.24Bike.pl

Sklep internetowy 24BikePL oparty na silniku Presta Shop. Projekt logo oraz wyglądu sklepu, konfiguracja sklepu i umieszczenie produktów. Sklep sprzedaje rowerowe klocki i tarcze hamulcowe. Obsługuje płatnościOnline.

 

strona www.24Bike.PL

jjart.pl

Ogrzewaniepodlogowe.pl

Strona internetowa w formie wizytówki firmowej dla klienta zajmującego się kompleksową instalacją ogrzewania podłogowego w domkach jednorodzinnych.

ogrzewaniepodlogowe.pl

JJart.pl

Strona malarza surrealisty Jarosława Jaśnikowskiego. Wykonana wg autorskiego projektu artysty.

Strona w PHP5, XHTML i CSS. Funkcjonalności: galeria, formularz kontaktowy i subskrypcja.

jjart.pl

www.VideoBike.net

Serwis Video z filmami rowerowymi różnego gatunku. Od kolarstwa szosowego po triki na BMXach. Możliwość dodawania filmów, oceny i komentowania.

Strona w PHP5, XHTML i CSS. Funkcjonalności: dodawanie filmów,komentowanie,ocenianie i panel zarządzania administratora.

videobike screen

www.wylewkianhydrytowe.com.pl

Strona wizytówka dla firmy wykonującej wylewki anhydrytowe w technologi WOLPLAN CA. Prosty układ i łatwość dotarcia do istotnych informacji..

Strona w PHP5, XHTML i CSS. Funkcjonalności: formularz kontaktowy. Dodatkowo: logo.

wylewkianhydrytowe screen